KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12577500
nr 1257 7500
Ingegärd Digman
(1928-2015), Sverige
Akvarell, Laholmsbukten, signerad. Motivet: 18x27 cm
Ingegärd Digman, svensk bildkonstnär född 1928, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:01:03
350 kr
400 kr
450 kr
Ingegärd Digman
Läs mer om Ingegärd Digman